ABOUTPROGRAMMENEWSLOST&FOUNDCONTACTARCHIVEGALLERY


Saturday, 22. August 2020

20:00 -
KUKI piknik
more



Monday, 24. August 2020

20:00 - Defonija
koncert
more



Thursday, 3. September 2020

21:00 - Defonija

more



Wednesday, 9. September 2020

00:00 - Ignor
IGNOR - platforma za literaturo, zvočenje in performans
more



Monday, 14. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Tuesday, 15. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Wednesday, 16. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Thursday, 17. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Friday, 18. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Saturday, 19. September 2020

00:00 - Sindikat odklonskih enitet

more



Thursday, 24. September 2020

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA : TATOVI PODOB
more



Friday, 25. September 2020

21:00 - Koncert
POGO NEVER ENDS FEST
more



Saturday, 26. September 2020

21:00 - Koncert
POGO NEVER ENDS FEST
more



Friday, 2. October 2020

20:00 -
ANTIFA FEST
more



Thursday, 8. October 2020

21:00 - R.A.F.A.L.
AGRIMONIA (swe) + SWORDWIELDER (swe)
more



Friday, 9. October 2020

00:00 - Koncert
KORNET
more



Saturday, 17. October 2020

20:30 - ŠKUC KSB
LAMBDA (CZ), SIDDHARTA COVER BAND (SLO)
more



Tuesday, 20. October 2020

20:00 - Gledališče zatiranih

more



Wednesday, 21. October 2020

00:00 - Ignor
IGNOR FESTIVAL
more



Thursday, 22. October 2020

00:00 - Ignor
IGNOR FESTIVAL
more



Friday, 23. October 2020

00:00 - Ignor
IGNOR FESTIVAL
more



Saturday, 24. October 2020

21:00 - Klubski večer
DNB 2020
more



Monday, 26. October 2020

20:00 - Friforma
Longrun Development Of The Universe: Matthias Schubert / Wolter Wierbos / Carl Ludwig Hübsch (D-NL)
more



Friday, 30. October 2020

20:00 - ŠKUC KSB
AGREGAT, CARLxJOHNSON, FTD (POSTOJNA)
Boh nam pomagi more



Saturday, 31. October 2020

00:00 - Klubski večer
Darkland
more



Saturday, 7. November 2020

00:00 - ŠKUC KSB
DARLA SMOKING (SLO), WARLORD CHIPMONK (SLO)
more



Thursday, 12. November 2020

21:00 - Predstava
Tatovi podob predstavljajo: ŽIVLJENJA IN SMRTI HPD-ja
more



Tuesday, 17. November 2020

20:00 - Gledališče zatiranih

more



Wednesday, 25. November 2020

00:00 - Ignor
IGNOR - platforma za literaturo, zvočenje in performans
more



Saturday, 5. December 2020

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA : TATOVI PODOB
more



Thursday, 10. December 2020

20:00 - ŠKUC KSB
SIDEREAN + ENSANGUINATE + RAZVALINA + NEFARIOUS VERMIN (SLO)
more



Tuesday, 15. December 2020

20:00 - Gledališče zatiranih

more



Wednesday, 16. December 2020

00:00 - Ignor
IGNOR - platforma za literaturo, zvočenje in performans
more



Thursday, 4. February 2021

00:00 - Koncert
MENT 2021
more



Friday, 5. February 2021

00:00 - Koncert
MENT 2021
more



Tuesday, 2. March 2021

00:00 - R.A.F.A.L.
SORDIDE + NEIGE MORTE
 French Black Metal / Punk, Noise more



Friday, 12. March 2021

00:00 - ŠKUC KSB
OVO (ITA)
more



Saturday, 10. April 2021

21:00 - Kvlt ov Seitan
FAMYINE (UK) + tba
more



Saturday, 22. May 2021

21:00 - Koncert
Darkland koncert
more



Tuesday, 15. June 2021

00:00 - ŠKUC KSB
TBA
more
« week »
all events


POLETNI PROGRAM JUNIJ-AVGUST 2020
 Klub Gromka v sodelovanju z Galerijo Alkatraz z junijem oživljamo Trg brez zgodovinskega spomina. Vabljeni v pop-up `prizorišče`, ki ga bomo vsakič napolnili z novo vsebino in kjer se ...
[ read more... ]




layout:vax - 2008 - code:primz