ABOUTPROGRAMMENEWSLOST&FOUNDCONTACTARCHIVEGALLERY
event archive
by month


2020
April
March
February
January

2019
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2018
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2017
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2016
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2015
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2014
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2013
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2012
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2011
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2010
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2009
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2008
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2007
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2006
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2005
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2004
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2003
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January

2002
December
November
October
September
August
July
June
Wednesday, 1. October 2003

22:00 - Defonija
BRAAXTAAL (Nizozemska)
[b]Jaap Blonk[eb] - glas, elektronika[b]Rob Daenen[eb] - sintetizator, sampler[b]Theo Bodewes[eb] - more



Thursday, 2. October 2003

21:00 - Rešetanje
Glasbena redakcija Radia študent v nedrjih matere Gromke
Z razno elektroniko vam strežeta [b]ALEX[eb] in [b]VANJA[eb]. more



Friday, 3. October 2003

20:30 - Hripav glas
trije koncerti + film presene?enja za za?etek + Dub Bud
[b]ANGER IS BEAUTIFUL[eb] (Nemčija) - emo core+[b]RADIO FREE ISAAC[eb] (Hrvaška) - experimental/ja more



Saturday, 4. October 2003

22:00 - Koncert
DEVASTATIONS
epski rock iz Avstralije - reinkarnacija dobro nam znanega benda LuxedoKar se tiče Devastations, la more



Tuesday, 7. October 2003

18:00 - Tečaj intelektualne samoobrambe
Te?aj intelektualne samoobrambe
- Adorno o mundanem in supermundanem- Hegel o duhu in o vednosti glede duha- Zgodovina in ponavljanj more


21:30 - Anti-copyright projekcija
PEKLENSKA POMARAN?A (Clockwork Orange)
predstavlja KinoKlub iNVISIBLE režija Stanley Kubrick, ZDA 1971, 137' more



Thursday, 9. October 2003

21:00 - Hripav glas
CATERPILLAR GHOST (švedska)
post-rockkoncert pripravlja Hripav glas družno Z Društvom za razvoj mladinske kulture in AKD Izbru more


23:00 - Festival Mesto žensk
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]TC LEJLA BIN NUR & DJane HELLGA[eb] more



Friday, 10. October 2003

00:00 - Klubski večer
GIGI ALI KHAN + BOšTJAN SLATENšEK
Južne, vzhodne in jugovzhodne muzike vam na svojem poslovilnem večeru pred odhodom v Indijo vrti [ more



Saturday, 11. October 2003

23:00 - Hripav glas
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]RA„UBERHA–HLE[eb] (Berlin, Nemčija)+[b]GHETTO BOOTIES[eb] (Zagreb, Hrvaška)+po koncertu:[b]DJ P more



Sunday, 12. October 2003

23:00 - Festival Mesto žensk
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]DAME DARCY[eb] (ZDA)izbrani filmi:[b]Duchess and Doppelganger[eb]Cell animation vignette. Animati more



Tuesday, 14. October 2003

23:00 - Defonija
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]FE-MAIL[eb] (Norveška)[b]Maja Solveig Kjelstrup Ratkje[eb] - glas, elektronika[b]Hild Sofie Tafj more



Wednesday, 15. October 2003

23:00 - Defonija
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]MIRIAM PALMA[eb] - glas, drobna zvočila (Palermo, Sicilija, Italija)glasovno-teatrski performanc more



Thursday, 16. October 2003

22:00 - Rešetanje
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]Za dva groša fantazije[eb] v živo glasbeno-bralni večer pravljic+[b]DJ šopek Radia študentk[ more



Friday, 17. October 2003

22:30 - Teatrino
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]TEATER GROMKI: šPOHTL GIRLS[eb] (Slovenija)burleskaPredstava je nastala na osnovi raznovrstnih g more


23:00 - Večer improvizirane glasbe
Mesto žensk, IX. mednarodni festival sodobnih umetnosti
[b]JELENA MILOJEVI?? & HAZEMINA "MINKA" ?ONLI??[eb] z gosti (Slovenija, Srbija, BiH)impro sessi more



Saturday, 18. October 2003

00:00 - Koncert
TERRA FOLK
Tradicionalno gromko srečanje s Terra Folk + tokrat še televizijsko snemanje dokumentarca o ansamb more



Sunday, 19. October 2003

22:00 - Defonija
MARC RIBOT (NYC) - akusti?na in elektri?na kitara solo, glas
MENZA PRI KORITU, AKC Metelkova mesto www.metelkova.org"strunski untergrunt""ljudska avantgarda"prvi more



Tuesday, 21. October 2003

21:30 - Anti-copyright projekcija
KinoKlub iNVISIBLE predstavlja
BILLY WILDER IN TEMNA STRAN HOLLYWODSKE FABRIKE SANJ"Za režiserja ni nujno da zna pisati, vendar po more



Wednesday, 22. October 2003

22:00 - Twotonebinas
THE SKALINERS (Nem?ija) + A.S.A. (Reka, Hrvaška)
SKALINERS (ska)+A.S.A. (skapunk) The Skaliners prihajajo iz Nemčije in igrajo melodičen, plesen 2t more



Thursday, 23. October 2003

22:00 - iNISIBLE
koncet: VIRAGE (Francija)
Philippe Leclerc - saksofonSerge Haessler - trobentaAlexandre Wimmer - kitaraVincent Posty - basFran more



Friday, 24. October 2003

22:00 - Hripav glas
DEMODE (Rim) + TESTADEPORCU (Bologna)
DEMODE iz Rima, Italija, so skupaj od leta 1998. Od takrat so igrali v večini italijanskih klubov i more



Saturday, 25. October 2003

21:00 - Klubski večer
idealne klubske godbe vrti MARE
Večer bo posvečen jazzovskim glasbenikom in glasbenicam od začetka 60. let do danes in njihovim t more



Tuesday, 28. October 2003

21:00 - Anti-copyright projekcija
KinoKlub iNVISIBLE predstavlja: Apocalypse now. Redux.
Uči se zgodovine, ker zgodovini ne uspe naučiti tebe!Spomin na Vietnam oz. Kaj se dogaja v Iraku? more



Wednesday, 29. October 2003

21:30 - Performans
PRIMOŽ ?U?NIK & TOMAŽ GROM: KAJ SE ZGODI?
Branju z glasbo oziroma "interakciji govorjene besede in eksperimentalne zvočne slike" sledi še sp more



Thursday, 30. October 2003

21:00 - Rešetanje
Glasbena redakcija Radia študent v nedrjih matere Gromke
Hip-hop, dub ... in še marsikaj vam ta večer vrti trojka [b]Božji dar + Jizzah + Erik[eb]. more



Friday, 31. October 2003

21:00 - Klubski večer
FATAL ERROR PARTY #9
old skool-beepy-chip-electro-computer-game-synth-pop štalaDJs: [b]Pero-Fotar / Vučko / Narayan FM[ more



layout:vax - 2008 - code:primz