PREDSTAVITEVPROGRAMNOVICELOST&FOUNDKONTAKTARHIVGALERIJA
arhiv dogodkov
po mesecih


2018
junij
maj
april
marec
februar
januar

2017
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2016
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2015
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2014
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2013
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2012
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2011
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2010
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2009
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2008
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2007
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2006
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2005
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2004
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2003
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
maj
april
marec
februar
januar

2002
december
november
oktober
september
avgust
julij
junij
sreda, 4. oktober 2017

21:00 - Koncert
SLAM JAM VOL.2
ACRANIUS (GER)
ANALEPSY (POR)
CARNAL DECAY (SUI)
CARNIFLIATE (SVN)
DETHRONE THE CORRUPTED (SVN)
več



petek, 6. oktober 2017

21:00 - R.A.F.A.L.
DISEASE (Mak) + DEATHWISH (ZDA)
več



četrtek, 12. oktober 2017

21:00 - Festival Mesto žensk
FriForma / Defonija
Ute Wassermann Worshop Choir feat. Luisa Tucciariello
+
manjše zasedbe: Ute Wassermann / Elisabeth Harnik / Nina Polaschegg / Luisa Tucciariello / Alison Blunt / Hannah Marshall
več



petek, 13. oktober 2017

21:00 - Panda Banda
GENERACION SUICIDA (Špa) + tba
več



sobota, 14. oktober 2017

21:00 - Predstava
MATHILDA IN NJENE ŽEMLJICE
več



nedelja, 15. oktober 2017

20:00 - KiborgSpužva Büking
SHIT AND SHINE (VB)
več



torek, 17. oktober 2017

21:00 - Metabonma
DUO KAVČIČ & LONQUICH (slo / ita): Esprit rude / Esprit doux
 Irena Kavčič - flavta 
Tommaso Lonquich - klarinet
več



sreda, 18. oktober 2017

21:00 - Sredino zatiranje

več



četrtek, 19. oktober 2017

21:00 - Predstava
TEHNOBURLESKA TATOVI PODOB
več



sobota, 21. oktober 2017

21:00 - Defonija
JOHN BUTCHER / THOMAS LEHN / MATTHEW SHIPP (vb / nem / zda) + KAJA DRAKSLER (slo)
več



sreda, 25. oktober 2017

00:00 - Ignor

več



četrtek, 26. oktober 2017

00:00 - Ignor

več



petek, 27. oktober 2017

00:00 - Ignor

več



sobota, 28. oktober 2017

20:00 - Predstava
TRIBAL BIZZARE
več


23:00 - Klubski večer
DNB konferenca
več



layout:vax - 2008 - code:primz